O FIRMIE

Domy z bali – producent domów
z drewna WAKO

Obszar naszej działalności stanowią domy drewniane. Od wielu lat zajmujemy się  projektowaniem, produkcją i montażem domów z masywnych bali.

Poznaj firmę Wako

Firma Wako działa od 1990 roku i od ponad 30 lat buduje rozmaite domy na podstawie indywidualnych zamówień Klientów.

Jesteśmy polską firmą budującą domy drewniane z bali, Mury Pruski i domy szkieletowe. Specjalizujemy się w stawianiu domów drewnianych z bali prostokątnych i okrągłych.

Produkujemy i stawiamy domy na rynku krajowym i zagranicznym. 

Posiadamy doświadczenie i umiejętności niezbędne do realizacji nawet bardzo zaawansowanych architektonicznie projektów.

Niektóre z projektów umieściliśmy w naszym katalogu, który stanowi podstawę do stworzenia domu w pełni dopasowanego do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasze domy wytwarzane są z bali różnego rodzaju. W naszej ofercie znajdują się bale okrągłe, półokrągłe i prostokątne. Ich zastosowanie zależy od rodzaju konstrukcji oraz jej stopnia skomplikowania. Budujemy także domy w technologii Muru Pruskiego.

Budujemy domy z bali przeznaczone do najróżniejszych celów. Stawiamy zarówno domy drewniane całoroczne, jak i letniskowe, a także budynki użytkowe jak garaże, wiaty, stajnie czy restauracje.

Oferujemy również obiekty małej architektury, drewniane domki ogrodowe czy sauny z bali.

Domy z bali mają wiele zalet, jak szybkie tempo realizacji. Domy drewniane cechują się dobrą izolacją cieplną, komfortem mieszkania oraz dużą wytrzymałością. Drewno jest materiałem naturalnym, w domu z bali ciało i umysł wypoczywa lepiej.

Jeżeli interesują Państwa domy drewniane z bali, zapraszamy do skontaktuj się z nami, odwiedzenia naszej firmy i zobaczenia domów z bali, które zbudowaliśmy w okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami lub stworzenia projektu indywidualnego domu, dostosowanego w pełni do oczekiwań.

Montaż domu z bali „Wągrowiec”

Chcesz zbudować dom z bali?

Skontaktuj się z nami:

 tel. (+48) 601 77 36 79

Domy całoroczne

Domy letniskowe

Mała architektura

Sauny z bali