Mała architektura

Altanki, domki ogrodowe, narzędziowe, garaże, wiaty,
budynki gospodarcze oraz rekreacyjne.

Domki, altany ogrodowe
i inna mała architektura
z bali

Konstrukcje i domki drewniane, takie jak domki ogrodowe, wiaty, czy garaże wykonujemy w tych samych technologiach, co większe domy.

Nie jest to regułą, ale najczęściej wykorzystujemy jednak do tego bale o mniejszych przekrojach – grubości 35, 45, 60 czy 72 milimetrów.

MAŁA ARCHITEKTURA – REALIZACJE

Realizacje obiektów małej architektury – wiat, altan, domków ogrodowych oraz garaży.

Katalog i cennik

Katalog altan i domków ogrodowych

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia naszego katalogu, w którym znajdą Państwo dwadzieścia sześć modeli mniej i bardziej skomplikowanych projektów altanek oraz domków ogrodowych o powierzchni zaczynającej się od czterech metrów kwadratowych.

Zrealizować projekt można zgodnie z rysunkiem z katalogu lub wprowadzić do niego zmiany i zbudować swój indywidualny domek na podstawie projektu.

Niewielkie domy z bali mogą pełnić bardzo różne funkcje. Część domków pokazanych w powyższych galeriach powstała obok większych całorocznych domów mieszkalnych jako domki narzędziowe i różnego składziki spójne architektonicznie z głównym budynkiem. 

Część z nich została zaprojektowana i zbudowana jako małe domki letniskowe rekreacyjne z przeznaczeniem pod ogrody działkowe. Mogą mieć one jeszcze inne przeznaczenie – po niewielkich zmianach większość domków świetnie sprawdzi się jako sauna zewnętrzna.

(Zainteresowanych budową sauny z bali zapraszamy na stronę o naszych saunach).

Dla części domków podajemy koszt budowy (są to ceny netto), natomiast każdy projekt traktujemy i wyceniamy indywidualnie.
Ceny uzależnione są przede wszystkim od wielkości budynku, grubości użytych bali i pokrycia dachu.

Pomieszczenia gospodarcze, garaże, wiaty, a także domki rekreacyjne z bali wykonujemy w staranny oraz solidny sposób i służą one naszym klientom przez lata.

Zobacz inne nasze realizacje: